اصالت کالا

ارائه محصولات با بالاترین کیفیت

هر چند در سالهای گذشته، قطعات تقلبی با بسته بندی‌های مخصوص به خود در بازار عرضه شده است، اما در سال‌های اخیر، بسیاری از قطعات تقلبی به کشور وارد و همزمان با چاپ جعبه‌های تقلبی تحت عنوان قطعه اصلی، بسته‌بندی و به قیمت قطعه اصلی به مشتری عرضه می‌شود.

آرتین پارت به منظور تامین امنیت و شناسایی قطعات تقلبی از قطعات اصلی در سال‌های اخیر سامانه پیامکی را در اختیار مشتریان قرار داده تا علاوه بر اطمینان خاطر از اصالت قطعات، از هرگونه جعل و تقلب و آسیب‌های احتمالی به مصرف‌کنندگان و خودروها جلوگیری شود.

darbare2

بی‌تردید اجرای این طرح‌ها توسط گروه بازرگانی آرتین اتوپارت در چند سال اخیر ضمن افزایش ضریب اعتماد و اطمینان مشتریان به این مجموعه،کمک موثری به مشتریان لوازم یدکی خودرو در راستای شناسایی قطعات اصلی بوده است.

حال در شرایطی که همچنان شاهد عرضه گسترده قطعات و لوازم یدکی تقلبی، به عنوان مشکلی جدی در کشور هستیم، بی‌شک خرید قطعات یدکی از فروشگاه‌های مجاز آرتین پارت و استفاده از سامانه پیامکی برای تایید اصالت قطعه، ضمن اطمینان ۱۰۰ درصدی مشتریان از اصالت قطعه، گامی مهم در جلوگیری از عرضه و فروش قطعات تقلبی در بازار خواهد بود.